ارائه انواع فینگرفود برای دورهمی ها و مهمانی های شما در تهران و کرج

برای مشاهده مدل ها روی تصاویر کلیک کنید.

سینی فینگرفود

فینگرفود

نحوه سفارش

مزفود سفارشات شما را 48 ساعت قبل از میهمانی ها دریافت می کند.

تضمین کیفیت و تازگی

سفارشات شما از مواد اولیه تازه تهیه می شوند و در نهایت دقت با کیفیت بالا آماده می شوند.

قیمت مناسب

مزفود در مقایسه با دیگر فروشگاه های فینگرفود قیمت مناسبی دارد.

دیگر خدمات مزفود

دسر و ژله

انواع سالاد و پیش غذا

سفارش فینگرفود و سینی مزه در تهران و کرج

در اصطلاح فارسی فینگرفود به غذاهای در سایز انگشت و کوچک که با دست و بدون استفاده از قاشق و چنگال میل می شود گفته می شود. امروزه این نوع از غذاها به دلیل سرو آسان و بدون دردسر و خاص بودنشان در مهمانی ها و دورهمی های جوانان بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

مردم فرانسه به فینگرفودها کاناپه (Canapé) می گویند. کاناپه به معنی مکانی راحت و دنج برای استراحت است. کاناپه ها از یک خمیر نازک سرخ شده که روی آن با مواد خوشمزه پر شده درست می شوند.

در ایران نیز می توان گفت فینگرفود از زمان ها قبل رواج داشته است که در اصلاح عامیانه به آن لقمه یا قاضی می گفتند.

فینگرفودها یا کاناپه ها بهترین انتخاب در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه، جشن های تولد و در مراسم های عروسی مجلل و با شکوه می باشد.

به طور کلی فینگرفود ها به دو دسته تقسیم می شوند:

فینگرفود-در-کرج

فینگرفود سرد

این نوع فینگرفودها برای آماده سازی نیاز به حرارت و پخته شده ندارند و از مواد اولیه فرآوری شده استفاده می شود و بصورت سرد هم سرو می شوند مثل رولت ها و کاناپه ها و …

فینگرفود گرم

این نوع از فینگرفود ها برای تهیه و آماده سازی نیاز به حرارت و پخته شدن دادن مثل سوخاری ها ، سمبوسه و پیراشکی و …

سینی مزه یا سینی فینگرفود به یک پکیجی از انواع فینگرفود و کاناپه و مزه ها می گویند و انتخاب را برای مهمونی های کوچک شما آسانتر و به صرفه تر می کند.

مزه های ایرانی

مزه های ایرانی نیز در مراسمات رواج پیدا کرده است.منظور از این مزه ها میرزا قاسمی، کشک بادمجان، سالاد الویه، بادمجان شکم پر و بسیاری از انواع دیگر می باشد که می توانید با مراجه به صفحه مزه های ایرانی آنها را مشاهده و سفارش دهید.

انتخاب نوع فینگرفودها بستگی به سلیقه شما دارد. سایت مزفود آماده تامین سفارش انواع فینگرفود، کاناپه، سینی مزه، سینی میوه، سینی فینگرفود درتهران و کرج، عظیمیه، گوهردشت، مهرشهر، جهانشهر، فردیس، کردان و … می باشد. فینگرفود های مزفود کاملا بهداشتی و خانگی هستند. تنها نکته سفارشات این است که برای سفارش فینگرفود در کرج باید 48 تا 72 ساعت قبل سفارشات خود را تلفنی ثبت کنید تا برای شما ارسال شود.

مزفود در زمینه سفارش دسر و ژله در کرج و تهران و سفارش سالاد و پیش غذا در کرج و تهران نیز فعالیت می کند. فقط کافیست تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

Call Now Button