برای مشاهده مدل ها روی تصاویر کلیک کنید.

انواع سالاد و پیش غذا

دسر و ژله

نحوه سفارش

مزفود سفارشات شما را 48 ساعت قبل از میهمانی ها دریافت می کند.

تضمین کیفیت و تازگی

سفارشات شما از مواد اولیه تازه تهیه می شوند و در نهایت دقت با کیفیت بالا آماده می شوند.

قیمت مناسب

مزفود در مقایسه با دیگر فروشگاه های فینگرفود قیمت مناسبی دارد.

دیگر خدمات مزفود

سینی فینگرفود
فینگرفود

سفارش آنلاین دسر و ژله در کرج

دسرها مواد خوراکی شیرینی هستند که بعد از غذا خوردن برای میهمان ها سرو می شوند. از خاصیتی که دسرها دارند این است که به علت داشتن مواد قندی به هضم غذا کمک می کنند. انواع ژله، بستنی، پودینگ، کیک، شیرینی و … از این دسته به حساب می آیند. بسیاری از افراد هستند که دسرها را به علت داشتن قند بالا مصرف نمی کنند، مزفود دسرهای رژیمی با قند پایین نیز برای این افراد در نظر گرفته است.

دسرهایی مثل انواع کیک میوه ای و شکلاتی از پرطرفدارترین نوع دسر در سراسر جهان می باشند. تهیه دسرها در خانه برای تک تک میهمان ها کار سخت و زمان بری به نظر می رسد. بسیاری از خانم های ترجیح می دهند دسرها را بصورت آنلاین با قیمتی مناسب و شیک سفارش دهند. اینجاست که مزفود به کمک این افراد می آید. برای سفارش اینترنتی دسر در کرج، عظیمیه، مهرشهر، جهانشهر، فردیس، کردان، گوهردشت و  همچنین غرب تهران می توانید تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش-دسر-در-کرج

دسر مجلسی

 دسرهای مجلسی مخصوص میهمانی های ویژه مثل عروسی در طرح ها و مدل های زیادی قابل ارائه هستند. تهیه دسرهای شیک برای میهمانی های خاص کاری نیست که بتوان براحتی در خانه انجام داد. می توانید این کار را به مزفود بسپارید.

دسر تولد و بچگانه

برای تدارک تولدها چه برای بچه ها چه بزرگترهابسته به تم تولد می توان دسرهای خاصی را برای تولد در نظر گرفت. دسرهای بچگانه جذاب می تواند میهمانی ها را شیک و خاص نمایش دهد. در بخش دسرهای بچگانه می توانید مدل ها را مشاهده کنید.

مزفود علاوه بر دسر در زمینه  سفارش فینگرفود و سینی مزه در کرج و سفارش سالاد و پیش غذا در کرج نیز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید